• Untitled-1

    Untitled-1

  • Untitled-2

    Untitled-2

  • Untitled-3

    Untitled-3

Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

 

 

 


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki” współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

Main Menu

Linki

       

     

    

 

 

 

 

        

 

  

    

 

 

 

   

 

  

 

  

      Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki" informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących zmian w „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki" na lata 2014-2020".
Propozycja zmiany dotyczy rezygnacji z przedsięwzięcia „Szkolenia z zakresu wzrostu kompetencji społeczności lokalnej, w tym w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych".

Zwracamy się do społeczności lokalnej obszaru LGD tj. mieszkańców gmin: Przeworsk, Zarzecze, Gać i Miasta Przeworska o wyrażenie swojej opinii, przedstawienie propozycji w zmian w proponowanym zakresie.

Uwagi dotyczące planowanych zmian przyjmujemy w terminie do 26.10.2021 r. do godz. 15:00 na udostępnionych formularzach (przedłożone w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej dostarczonej osobiście).

Facebook