Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

 

 

 


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki” współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

Main Menu

Linki

       

     

    

 

 

 

 

        

 

  

    

 

 

 

   

 

  

 

  

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki” z siedzibą w Przeworsku przy ulicy Kilińskiego 25,
37-200 Przeworsk, tel. 16 677 48 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, f RODO w celurealizacji zadań statutowych Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki”, udzielania doradztwa w zakresie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki”.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z wytycznych w ramach realizacji projektów unijnych, nie dłużej niż do 31 grudnia 2028 roku.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu oraz prawo do wycofania zgody.

Jednocześnie informujemy, że wyrażoną zgodę można w każdym czasie wycofać. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym.  Brak podania danych osobowych będzie skutkował brakiem możliwości Pani/Pana udziału w realizacji projektów wspierających lokalny rozwój obszarów wiejskich w ramach Programu  LEADER oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane następującym odbiorcom danych:

  • Samorząd Województwa Podkarpackiego z siedzibą w Rzeszowie
    (Al. Cieplińskiego 4, 35-010  Rzeszów),
  • Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Rzeszowie
    (Al. Rejtana 36, 35-310 Rzeszów),
  • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z siedzibą w Warszawie
    (ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.