• Untitled-1

    Untitled-1

  • Untitled-2

    Untitled-2

  • Untitled-3

    Untitled-3

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

 

 

 


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki” współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

Main Menu

Linki

       

     

    

 

 

 

 

        

 

  

    

 

 

 

   

 

  

 

  

Sukces zawodników z Gaci trenujących na trasach
Nordic Walking Park Podkarpacie Centrum

      W dniu 03.05.2014 r. w Kolbuszowej odbyły się zawody Pucharu Polski w nordic walking zorganizowane przez Polską Federację Nordic Walking. Na trasy o dystansie 5, 10 i 21 km wyruszyło 569 osób podzielonych na kilkanaście kategorii wiekowych. Do mety przybyło 530 osób, w tym zawodnicy ze Słowacji i Ukrainy.
      Pierwsi zawodnicy swoje zmagania rozpoczęli na dystansie 21 km, a po nich ruszyli następni odpowiednio na trasy 10 i 5 km. Atrakcją była specjalnie przygotowana trasa dla przedszkolaków. Program zawodów przewidywał również pokaz prawidłowej techniki NW oraz wspólną rozgrzewkę. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, pakiet startowy oraz brał udział w losowaniu upominków, m.in.: pulsometrów, bonów upominkowych, odzieży sportowej. Z dumą informujemy, że wśród uczestników znalazły się zawodniczki ULKS "Sokół" z Gaci: Beata Brożbar, Dominika Sochacka i Renata Wiśniowska. Udział w zawodach zakończył się ogromnym sukcesem dla Beaty Brożbar, która zajęła 1 miejsce w kategorii wiekowej dziewcząt do 13 lat na dystansie 5 km. Duży sukces odniosły zarówno Pani Renata Wiśniowska, która zajęła 13 miejsce jak i Dominika Sochacka, która zajęła 33 miejsce. Należy podkreślić, że Pani Renata Wiśniowska jest instruktorem nordic walking i popularyzatorem tego sportu na obszarze Stowarzyszenia LGD "Dorzecze Mleczki".
      Zawodniczkom gratulujemy i zachęcamy do dalszych treningów na trasach Nordic Walking Park "Szlakiem Rosochatych Wierzb" w Gaci, które zostały wyznaczone i oznakowane w ramach Projektu Współpracy Nordic Walking Park Podkarpacie Centrum.  

adidas superstar damen glitzer silber

Facebook